Owl And Pals Preschool Lessons

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.21 TL
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Öğrenmenin en kolay yolu oyundur. Siz de bu mükemmel özellikleri olan eğitici oyunu hemen satın alın.

 Okula hazırlık için üretilen bu oyun okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir. Bu yüzden bu oyun o yaş grubundaki çocukların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Anne ve babaların çocuklarının zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme çabaları bu oyun sayesinde sona erecek. Artık bu oyunla çocuklar okula hazırlanacaklar. Bu programda çocuklara sayılar, şekiller ve harfler öğretilecektir. Böylelikle çocuklar ilk okula gittiklerinde zorlanmayacaklar. Bu konuları daha önce gördükleri için aşina olacaklar ve okulda görürken zorlanmadan öğrenecekler.

 Çocukların en iyi öğrenme yolu oyundur. Çocuklar oyun yoluyla öğrendikleri bilgileri daha kolay kavrarlar ve bu bilgiler onların zihinlerinde daha kalıcı yer tutar. Bu bilgiler göz önüne alınarak bu oyun tamamen eğitici özellikler taşımaktadır. Tüm gelişim alanlarının desteklendiği bu oyun sayesinde çocuklar zamanlarını çok daha verimli geçirecekler. Pek çok farklı özelliği bünyesinde barındıran bu oyun çocukların gelişimine pek çok katkı sağlayacaktır.

 Boş zamanları çok verimli şekilde geçirmek isterseniz bu oyunu mutlaka satın almalısınız. Çocuklara büyük katkı sağlayacak bu oyun sadece 2.21 TL. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyunu hemen indirin ve siz de çocuklarınızın eğitimine katkıda bulunun. Sosyal, fiziksel ve zihinsel gelişim alanlarını destekleyen bu oyuna hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

Owl And Pals Preschool Lessons indir